SATIŞ PORTALI HAKKINDA

Sağlıklı Yaşamın Doğal Hali
Voonka olarak, 2012 yılında, insanlara daha sağlıklı ve daha doğal bir yaşam sağlamak amacıyla yola çıktık. Doğadan aldığımız ilhamla tüketicilerimiz için sağlıklı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Doğanın bize sunduklarını gelecek kuşaklara taşıyor ve bu ilhamla yarattığımız besin takviyelerini ihtiyacı olanlarla buluşturuyoruz.
Kendimizi, hizmet ettiğimiz kişilerin “Sağlıklı Yaşam Ortakları” olarak görüyor ve bu sorumluluk bilinci ile çalışıyoruz. Doğaya ve doğal kaynaklara duyduğumuz saygı ile hareket ediyor, dünyanın cömertçe sunduğu kaynaklardan gelecek kuşakların da rahatça faydalanabilmesini amaçlıyoruz. Bu nedenle her faaliyetimizde çevre bilinci taşıyoruz.
Doğanın bizlere sunduğu her desteğin farkındayız ve bunların, insan sağlığına en üst seviyede faydalı olabilmesi için çalışıyoruz.
Duruşumuz ve hedefimizle sektöre bambaşka bir boyut kazandırdığımız inancındayız. Ürünlerimizin içeriğine, sağladığı faydalara ve kalitesine güveniyoruz. Geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe bir sağlık köprüsü olmak bizim için her şeyin önünde geliyor. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor, ürünlerimizi geliştirirken insanlığa faydalı olması için çabalıyoruz.

Ürünlerimizin güvenli ve bilinçli kullanımı için tüketiciye ulaşma noktasında doğru adresin sadece eczanelerimiz olduğunu düşünüyoruz. Bu doğrultuda Voonka Eczane Satış Portalı ile eczacılarımıza benzersiz bir içerik sunuyoruz. Sadece eczanelerimizin üye olup Voonka alabilecekleri bu portalda hem avantajlı ürünleri doğrudan alabilir hemde alım şartlarınızı siz belirleyerek anında karlılığınızı görebilirsiniz. Sistem alım şartlarınıza göre size faturanızın toplamında ne kadar kar ettiğinizi verecektir. Ayrıca tüm yıl boyunca verdiğiniz siparişleri takip edebilecek ve toplamda bütçe ve karlılık hesaplamalarınızı anında görebileceksiniz.

Tüm yıl boyunca kampanyalarımızı, hediye planlamalarımızı bu portal üzerinden takip edebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz yada ürünlerimizle ilgili bir bildiriminiz olursa bu portal üzerinden bizimle güvenli ve doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Voonka'nın avantajlarından faydalanmak ve faydalandırmak için doğru adrestesiniz.

SSL
Visa Master Amerikan Bank Asya Axess Bonus Kart CartFinans Maximum Paraf World