ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1)”Voonka Eczane Satış Portalı” ından sadece eczaneler yararlanabilir. Ürün ve fatura gönderimi sadece belirtilen eczane adresine yapılır.

2) Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" (Visa - Master Card), ve "Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 3 iş günü içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler maalesef iptal edilecektir.

3) ”Voonka Eczane Satış Portalı” tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.Fatura ve İrsaliyesiz ürün verilemez.

4) Sistem ve tipografik hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından ”Voonka Eczane Satış Portalı” sorumlu değildir fakat böyle bir durum gerçekleştiğinde kullanıcıyla iletişime geçilir para iadesi yada güncel fiyatla satınalma işlemi kullanıcılarımızın kararına bağlıdır.

5) Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6) Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi hasarlı, zarar görmüş, deforme olmuş, koruma bandı yada önlemleri çıkmış, kırık veya patlak ürün durumunda ürünü almayıp info@kampotu.com'a bilgi maili gönderebilir yada 0212 6904090 nolu telefonu arayabilirsiniz.”Voonka Eczane Satış Portalı” mağdur olmamanız için siparişle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

7) Satın aldığınız ürünlerin tümünü ambalajını ve koruma bandını açmadan teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) iş günü süresi içinde faturası ile birlikte, kargo bedelini ödeyerek, gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Internet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı"nın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun"un "Mesafeli Sözleşmeler" 9 A Maddesine tabidir.

8) Ürünlerimiz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

9) Satın aldığınız ürünler bazı etkenlere göre renk, tasarım dış görünüş gibi özellikleri değişik gelebilir, gösterilen görsellerden farklı olabilir. Böyle bir durumda telefon ve e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Mesafeli Sözleşmeler

10) ”Voonka Eczane Satış Portalı”, güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.
11) ”Voonka Eczane Satış Portalı”garanti ve iade gibi durumlardan dolayı fatura kesmek için Tc Kimlik No sormak yükümlüğündedir.
12) ”Voonka Eczane Satış Portalı”'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

SSL
Visa Master Amerikan Bank Asya Axess Bonus Kart CartFinans Maximum Paraf World