ÖDEME VE TESLİMAT

Ödeme


Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ve banka havalesi, yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
Web sitemiz üzerinden tüm kartlara tek çekim olanağı vardır. Sadece anlaşmalı olduğumuz kartlara taksit yapılabilmektedir. Anlaşmalı banka ve kartlar ödeme sayfasında belirtilecektir.

Havale/EFT Seçeneği
Dilerseniz siparişinizin ödemesini banka havalesi ile yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödeme sayfasında bu seçeneği seçmek ve ardından belirtilen hesap bilgileri aracılığıyla ücreti yatırmak. Havale/EFT aracılığıyla yaptığınız ödemeleri; "Havale Bildirim Formu" ya da info@kampotu.com aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Sipariş verildikten sonraki 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler, iptal edilecektir. Havale bilgilerimiz;

KAMPOTU İLAÇ GIDA SAN VE TİC LTD. ŞTİ.

GARANTİ BANKASI BAĞCILAR ŞUBESİ ŞUBE KODU :231

HSP NO : 6295104

IBAN NO: TR73 0006 2000 2310 0006 2951 04

Teslimat

Alternatif Alıcı Bilgileri
Sitemizden verdiğiniz siparişlerde, teslimat bilgisi ve kargo adresi aynı olmalıdır ( Sadece Eczane Adresi).

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres aynı olmalıdır (Sadece Eczane Adresi)

Hatalı / Eksik Teslimat
Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde paketi teslim almayıp derhal bizimle irtibata geçiniz. Kargodan doğacak hasarları önlemek amacıyla ürünlerinizi lütfen kargo size geldiğinde kargo görevlisinin yanında ya da kargo ofisinde açıp inceleyiniz. Sorun çıkması durumunda kargo görevlisine ve tarafımıza haber veriniz. Kargoda açılmış, delinmiş, hasar görmüş ürünleri teslim almayınız. Aksi takdirde iadelerinizi kabul edememekteyiz

SSL
Visa Master Amerikan Bank Asya Axess Bonus Kart CartFinans Maximum Paraf World