İPTAL VE İADE KOŞULLARI

İptal İşlemi

Siparişinizi verdikten sonra ürününüz kargoya verilmeden önce siparişinizi iptal edebilirsiniz.
Ürün iptal işlemlerini "Hesabım" bölümünde yer alan "Siparişlerim" bölümünden yapabilir, yönetebilirsiniz. Ayrıca info@kampotu.com adresine e-mail gönderebilir, ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yukarıdaki şartların iade ve iptal etmek istediğiniz ürünler için geçerli olduğunu düşünüyorsanız, müşteri temsilcimiz ile telefon ya da eposta yolu ile irtibata geçerek iade veya iptal konusunda onay almanız gerekmektedir. Arkadaşlarımız gereken ilgiyi gösterecek ve yardımcı olacaktır. Arkadaşlarımızla iletişime geçmeden evvel ürün ya da belgeleri kargoya vermeyiniz.

İade İşlemleri

Sipariş ettiğiniz ürünler dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. Her ürünün koruma bandı kontrol edilir. 

. Kargodan doğacak hasarları önlemek amacıyla ürünlerinizi kargo görevlisinin yanında ya da kargo ofisinde açıp inceleyiniz. Kargoda doğacak hasarlardan firmamız sorumlu değildir. 

· Kargoda koruma önlemleri/bandı, paketi ve ambalajı açılmış, delinmiş, hasar görmüş ürünleri teslim almayınız. Kargo görevlisine ve tarafımıza haber veriniz. Aksi takdirde iadelerinizi kabul edememekteyiz.

· Kargo firması kaynaklı ortaya çıkacak zararlarda firmamızın bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Taşıma sırasında meydana gelecek hasarlar, kargo firması tarafından telafi edilmektedir.

Yukarıdaki koşullar dışında;
Ürünü teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde önceden bize ulaşarak ürünü iade edebilir, değişimini talep edebilirsiniz.
Gıda ürünlerinde ürünün ambalajının açılmamış olması, koruma bandının sökülmemiş olması şartı aranır. Bu şart sağlanmadığı taktirde ürününüz iade ya da değişim için alınmayacaktır.
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir:
· Eksiksiz ve hasarsız durumdaki ürün, ambalajı ve/veya kutusu
· Sitemizde dolduracağınız İade Formu
· Fatura ve İrsaliyesi
· Yanında verilmiş ise hediye yada promosyon
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
· İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
· Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler, koruma önlemleri/bandı, paketi ve ambalajı açılmış, delinmiş, hasar görmüş kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
· İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.
· İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da iletişim bilgilerimizden yetkili bölüm ile görüşüp güncel gönderi seçeneklerine göre gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
· Ürün ayıplı değilse ya da yanlış gönderilmemişse, iade durumunda kargo ücreti size aittir.
· Tarafımıza ulaşan ürünler kontrol edildikten sonra gerekli şartları taşıyor ise değişim ya da iade olarak kabul edilebilir.

SSL
Visa Master Amerikan Bank Asya Axess Bonus Kart CartFinans Maximum Paraf World